Vizyon

Kalite ve teknolojiyi daima önde tutarak enerji alanında;

Türkiye’de ve Dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada daha fazlasını vaat eden evrenesel, saygın ve katma değeri yüksek lider bir şirket olmaktır.

Enerji alanında dünyadaki teknolojiyi daima takip ederek;çalışanlarımızı ve kendimizi ulusal ve uluslararası eğitimlerle geliştirmek ve yenilemektir. .

Misyon

Ürettiğimiz ürünlerde, kaliteyi ön planda tuturak; hizmet sonrası sağladığımız güvenirlilik ve iş ahlakı ile firmaların ilk tercihi olmak, dünya standartlarındaki değerlerin üzerine çıkmak, yüksek katma değer yaratan bir şirket olmak, alanında daima en iyisi olmak, her zaman ileri teknolojiyi kullanmaktır.

Bunları yaparken: çalıştığımız firmalara saygı duymak, memnuniyetlerini herşeyden üstün tutarak beklentilerini en iyi şekilde karşılamak; çalışanlarımızın moral değerleri ile bilgi, beceri, donanımlarımızı geliştirmek;insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.

100 Teknoloji
100 Hizmet
100 Güven
100 Servis

MTE Energy Systems Services

MTE Energy Systems Services A.Ş. uzun ARGE çalışmalarının sonunda Haziran 2012 tarihinde Türkiye Enerji sektöründeki yerini almıştır.

Ankara’da çalışmalarını sürdüren firmamız;
Enerji sektöründe yeni veya kurulu güç Transformatörlerinde kullanılan Transformer Monitoring Systems/Trafo Uzaktan İzleme Sistemleri alanında yurtiçi-yurtdışı enerji kurum ve kuruluşlarında hizmet sunmaktadır. .