Türkçe

BeEnergy SG tarafından SGIM için teknik bilgiler

Genel
Besleme Gerilimi:100 VACmin .. 240VACmax / 47Hz .. 63Hz

Güç Tüketimi:max. 25VA

Çalışma Sıcaklığı:-5°C .. +55°C nominal -20°C .. +70°C derating

Bağıl Nem:0% .. 90% no condensation

Koruma

Yalıtım Koruması:EN 61010-1

Çevre Koruma:IP 21

İletişim

RS 232:300 .. 115200 Baud

RS 485:300 .. 115200 Baud

İnternet         elektrik:10/100BaseT
                      fiber optik:100BaseLX10 SC Duplex single-mode

Bluetooth:      4.0
Radyo:           UMTS:Mini SIM – SMA Antenna
                      LTE:Mini SIM – SMA Antenna
                      LoRaWAN:868MHz – RF 2-10km – Class A 1.0.1

BeEnergy SG tarafından SGIM için teknik bilgiler

Genel
Besleme Gerilimi:100 VACmin .. 240VACmax / 47Hz .. 63Hz

Güç Tüketimi:max. 25VA

Çalışma Sıcaklığı:-5°C .. +55°C nominal -20°C .. +70°C derating

Bağıl Nem:0% .. 90% no condensation

Koruma

Yalıtım Koruması:EN 61010-1

Çevre Koruma:IP 21

İletişim

RS 232:300 .. 115200 Baud

RS 485:300 .. 115200 Baud

İnternet         elektrik:10/100BaseT
                      fiber optik:100BaseLX10 SC Duplex single-mode

Bluetooth:      4.0
Radyo:           UMTS:Mini SIM – SMA Antenna
                      LTE:Mini SIM – SMA Antenna
                      LoRaWAN:868MHz – RF 2-10km – Class A 1.0.1